اخبارفیلم

“Taylor Swift: The Eras” با یک شروع پر قدرت کار خود را در گیشه آغاز کرد

اگرچه فیلم “Taylor Swift: The Eras Tour” نتوانست پیش‌ بینی‌ هایی که تا ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیون دلاری قبل از اکران برای خود داشته باشد، اما همچنان به عنوان یکی از بهترین افتتاحیه‌ ها در تاریخ ماه اکتبر به خوبی جلب توجه کرد.

“The Eras Tour” با شکست رکورد بزرگ‌ ترین افتتاحیه تاریخ برای یک فیلم کنسرتی، اکران سراسری خود را آغاز کرد و همچنین بزرگ‌ ترین افتتاحیه داخلی در تاریخ کشور آمریکا از زمان “باربی” به حساب می‌آید.

می‌ توان تخمین زد که این فیلم در آغاز هفته اکران خود به فروش بین ۹۵ تا ۹۷ میلیون دلار دست یابد، که این به معنای این است که هنوز می‌تواند رکورد فروش قبلی ۹۶.۲ میلیون دلاری فیلم “جوکر”، پیش از شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۱۹، را شکست دهد و رکورد ماه اکتبر را از آن خود کند.

با این حال، برآوردهای دیگر نشان می‌دهند که فروش افتتاحیه این فیلم در محدوده ۹۴ میلیون دلاری قرار گیرد. به هر حال، این یک نتیجه شگفت‌انگیز برای یک فیلم کنسرتی محسوب می‌شود. “Taylor Swift: The Eras Tour” توسط سم رنچ به طور کامل استودیوها را پشت سر گذاشت و در تئاتر های AMC و Cinemark در سراسر مناطق آمریکای شمالی اکران شد.

Taylor Swift: The Eras فیلم

بیشتر بخوانید : لیست فیلم‌ های ترسناک

این فیلم همچنین به طور همزمان در ۹۰ کشور جهانی نمایش داده شد و دور دوم اکران در مناطق باقی‌ مانده برای روز ۳ نوامبر برنامه‌ ریزی شده است. امتیاز ۱۰۰٪ عالی در سایت Rotten Tomatoes، علاوه بر امتیاز A+ CinemaScore از تماشاگران در روز افتتاحیه، نشان می‌ دهد که این اثر با ارزشی عالی مواجه است.

در هفته گذشته، “The Exorcist: Believer” که در رتبه اول باکس آفیس قرار داشت، پس از تجربه یک افت نسبتاً شدید به رتبه دوم سقوط کرد و در دومین آخر هفته اکران خود ۱۱ میلیون دلار فروش داشت و مجموع فروش داخلی خود را به ۴۸ میلیون دلار ارتقا داد.

“PAW Patrol: The Mighty Movie” نیز با فروش آخر هفته ۷ میلیون دلاری در جایگاه سوم قرار گرفت. این فیلم در داخل کشور آمریکا به نزدیکی ۵۰ میلیون دلار فروش داشت. در روز جمعه، فروش انیمیشن از مرز ۱۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان عبور کرد و به زودی از فروش ۱۴۴ میلیون دلاری قسمت اول پیشی می‌گیرد.

رتبه‌ های چهارم و پنجم جدول را فیلم‌های “Saw X” و “The Creator” تصاحب کردند، که به ترتیب در سومین هفته اکران ۵.۷ میلیون دلار و ۴ میلیون دلار فروختند. دهمین قسمت از فرنچایز وحشت “Saw” تاکنون بیش از ۴۰ میلیون دلار فروش داخلی داشته، در حالی که اثر علمی-تخیلی به کارگردانی گرت ادواردز تاکنون ۳۲ میلیون دلار فروش داشته است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا