اخبار

Mortal Kombat 1 در جدول فروش هفتگی بریتانیا رتبه اول را کسب کرد.

Mortal Kombat 1 در جدول فروش هفتگی بریتانیا رتبه اول را کسب کرد.

این بازی جدید ترین و پرطرفدار ترین بازی هفته گذشته بود و اکنون ببینیم که این عنوان با شروع بسیار موفقی در زمینه فروش عمل کرده است.

به گزارش داده‌ های Gfk در مورد فروش هفتگی نرم‌ افزار های فیزیکی در بریتانیا که توسط کریستوفر درینگ از GamesIndustry به اشتراک گذاشته شده‌اند، Mortal Kombat 1 به عنوان رتبه اول در جدول فروش خرده‌ فروشی قرار دارد.

مقدار فروش فیزیکی آن در زمان عرضه، ۳۸ درصد کمتر از Mortal Kombat 11 پس از عرضه در سال ۲۰۱۹ است، اما کاهش در فروش فیزیکی برای هیچ عنوانی در سال‌ های اخیر عجیب نیست.

Mortal Kombat 1

Pikmin 1+2 رتبه دوم را کسب کرده است. این کالکشن برای نینتندو سوئیچ، که اخیراً نسخه فیزیکی آن منتشر شده است، در رده دوم قرار دارد.

همچنین بازی اکشن ماجراجویی Lies of P که با الهام از بلادبورن و پینوکیو ساخته شده است، فروش بسیار خوبی داشته و رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. همچنین بازی Payday 3 نیز در رتبه هفتم قرار دارد.

بازی The Crew Motorfest که ساخته‌ی یوبیسافت است و هفته گذشته در جایگاه دوم قرار داشت، از میان ده عنوان پر فروش خارج شده و به رتبه یازدهم رسیده است. Starfield نیز اکنون به رده نوزدهم سقوط کرده است.

جدیدترین اخبار دنیای گیم و فیلم ها را در فیلمو مگ بخوانید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا