اخبار

“The Equalizer 3” آخرین وداع دنزل واشنگتن با نقش رابرت مک‌کال است: “او به نظر می‌آید در صلح است”

در طی دهه گذشته، کارگردان آنتوان فوکوا و دنزل واشنگتن در یک سفر مشترک بوده‌اند. پس از همکاری در فیلم “روز آموزش” در سال 2001، آن‌ها در سال 2014 دوباره با هم همکاری کردند و فیلم “The Equalizer” را ایجاد کردند – فیلمی هیجان‌انگیز و خشن که سریال تلویزیونی با همین نام را به فیلمی تعقیب کننده انتقام با بازی دنزل واشنگتن تبدیل کرد و واشنگتن در نقش رابرت مک‌کال، جنایتکارانی را که به سرعت متوجه شدند که هرگز نباید به راه او رفته باشند، شکار می‌کند. در سال 2018، آن‌ها این کار را با “The Equalizer 2” ادامه دادند – و حالا برای فصل سوم و نهایی، “The Equalizer 3″، با رابرت که در جنوب ایتالیا سعی می‌کند زندگی آرامی داشته باشد، بازگشته‌اند. به طور ایمن می‌توان گفت که این برنامه کاملاً به طور کامل برنامه‌ریزی نشده است وقتی مافیا درگیر می‌شود.

واشنگتن انتظار دارد که این آخرین باری باشد که در نقش رابرت مک‌کال بازی می‌کند. او به Empire می‌گوید: “نمی‌خواهم بگویم که او خوشحالی را پیدا کرده است و نمی‌خواهم همه چیز را فاش کنم، اما او با یک نفر دوست داشتنی آشنا می‌شود، او در یک شهر دوست داشتنی زندگی می‌کند و به نظر می‌آید او در صلح است.” تقریباً 10 سال پس از اکران فیلم اول، این آخرین فصل از یک فصل را نشان می‌دهد. واشنگتن می‌گوید: “نمی‌دانستم که سه فیلم می‌شود، حتی هنگامی که فیلم اول را انجام دادیم. نمی‌دانستم چطور پایان خواهد یافت.”

 

فوکوا نیز در فیلم سوم این احساس کلامینش را به نمایش می‌گذارد. او می‌گوید: “این است. رابرت مک‌کال، قهرمان مرد کارگر، در نهایت باید از این ماجراها دست بردارد. در یک نقطه‌ای، کسی دیگر باید توپ را بردارد و عدالت را اجرا کند. او عدالت را اجرا کرده است. او در جایی خارجی است، سعی می‌کند یک خانه پیدا کند، جایی در دنیا را پیدا کند. این است که واقعاً چه مهم است.” این و این که همزمان با این کار، چندتا از مافیاها را بیرون بیاورد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا