اخبار

به گوهر خیراندیش آمپول هوا زدن؟ سو قصد به جان گوهر خیر اندیش!!

به گزارش سلام نو؛ گوهر خیراندیش همسر مرحوم جمشید اسماعیل خانی و مادر سه فرزند است که همگی خارج از ایران زندگی می کنند. خانم گوهر خیراندیش در سریال های زیادی بازی کرده است و بارها به دلایل مختلف سر صحنه های فیلمبرداری برای او حوادثی پیش امده است. گوهر خیراندیش ضمن اینکه خارج از محل فیلمبرداری درگیر موضوعات عجیبی شده است. گوهر خیراندیش در گفتگویی از رویدادهای باورنکردنی در پشت‌صحنه سریال «حماسه آرد» صحبت کرد. گوهر خیراندیش می‌گوید بر اثر آپاندیسیت و بی اعتنایی عوامل تولید تا یک قدمی مرگ هم پیش رفته است. گوهر خیراندیش در مصاحبه‌ای که اخیرا دوباره وایرال شده است گفته است: در پشت صحنه یک فیلم اگر دخترم نمی‌رسید، می‌خواستند در بیمارستان با آمپول هوا من را بکشند!

 

هر آنچه از گوهر خیراندیش نمی‌دانید

این بانوی هنرمند مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبا دریافت کرد و از سال ۱۳۴۹ وارد دنیای هنر شد.

گوهر خیراندیش فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۴۹ و با گروه تئاتر در شیراز آغاز کرد. در همین سال بود که با جمشید اسماعیل خانی آشنا شد که این آشنایی منجر به ازدواج این دو گشت.

گوهر خیراندیش سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شد و به همراه همسر و فرزندانش از شیراز به تهران آمد و در کنار درس خواندن به فعالیت در تئاتر پرداخت.

این بانوی هنرمند در سه رشته پزشکی، زبان انگلیسی و هنر در دانشگاه قبول شد اما بنابر علاقه ای که داشت هنر را انتخاب کرد و از این انتخاب راضی و خوشحال است و اگرچه به پزشکی هم علاقه داشت اما به دلیل ترس از خون تصمیم گرفته به سراغ این رشته نرود.

 

منبع : www.salameno.com

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا