اخبار

فیلم این هفته سینماها گرن توریسموی واقعی !!

داستان واقعی جان ماردنبورو، گیمر بریتانیایی که موفق شد مهارت‌های خود را به یک حرفه مسابقه‌رانی واقعی تبدیل کند، توسط کارگردان سابق برجسته “منطقه 9″، نیل بلامکمپ، به صورت یک فیلم سینمایی بزرگ‌ترین قدرت پردازش داده می‌شود که فیلم گرن توریسمو ساخته شد.

“مادر گرن توریسمو”، چه تبلیغ گسترده و بی‌روحی برای پلی‌استیشن و نیسانی که تازه دیده‌ام؟

“تمام این اتفاق یک مهمانی بازاریابی است!” دنی مور، مدیر اجرایی خودرو (اورلاندو بلوم)، به مربی مسابقه‌رانی جک سالتر (دیوید هاربر) فریاد می‌زند. در اینجا، در یک شرح مختصر، “گرن توریسمو” قرار دارد. این به هیچ‌وجه بدترین فیلمی نیست که در سال تماشا می‌کنید، اما نتوانسته جذابیت بازی را که در ابتدا محبوبیت آن را ایجاد کرده بیان کند. علاوه بر چند توالی مسابقه نسبتاً خوب و ویرایش‌های باهوشانه، این کل وقت احساس می‌شود که به شدت به ادراک خودآگاهی نیاز دارد و تنها در یک دنده قرار می‌گیرد: قرار دادن محصول درجهت خشک خلاقیت.

 

بیشتر بخوانید : 10 بازی برتر کامپیوتر + لیست بهترین بازیهای کامپیوتری 2023

 

حتی دلقک‌ها جری هالیول هورنر به نام “اسپایس زنجبی” را که بازی‌های خود را به من می‌رساند، دارای بی‌شرمی بی‌پایانی برای آمدن به یک سیاق منتشر شده است، و تحویل خطوطش به گونه‌ای بود که حتی به اندازه‌ی اینکه هنوز ترس از پاره‌شدن طحالم دارم، لرزیدم.

دیگر وقت شما را با این فیلم هدر نمی‌کنم، این فیلم ممکن است به طرفداران بازی در حد ممکن خوش بیاید، اما برای من فقط تماسی انتقام‌جوئی بود تا تابستان را کمتر فیلم تماشا کرده و بیشتر کتاب بخوانم.

اگر مثل من با یک بحران فیلمی (که اخیراً با مرگ ویلیام فریدکین آغاز شده است) مبارزه نمی‌کنید و هنوز هم به یک توصیه قوی برای دیدن فیلم نیاز دارید، هر یک از فیلم‌هایی که در لیست بهترین فیلم‌های نیمه اول سال ۲۰۲۳ ما دیده می‌شوند، تماشا کنید. ۱۳۵ دقیقه از زمان خود را روی “گرن توریسمو” هدر ندهید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا