اخبار

پیش فروش فیلم کنسرت تیلور سویفت رکورد بتمن و دکتر استرنج ۲ را زد

تعداد پیش ‌فروش بی‌ نظیر بلیط ‌های کنسرت Taylor Swift: The Eras حتی از بلاک ‌باسترهای پرطرفدار مثل The Batman و Doctor Strange in  the Multiverse of Madness  هم بیشتر شده است.

 

تأخیر در اکران فیلم‌هایی مانند “Kraven the Hunter” و “Dune: Part Two” باعث شده است که سالن‌های سینما به مدت چند ماه بی‌صدا بمانند. در این مدت، تمرکز به فیلم “The Marvels” انتقال یافته است، که امکان رسیدن به سطح درآمد فیلم “Captain Marvel” را بررسی خواهد کرد. اما برای پر کردن این فاصله زمانی، تعیین تاریخ اکران یک فیلم ویژه از آخرین تور کنسرت‌های تیلور سوئیفت، سوپراستار محبوب موسیقی پاپ، به نام “Taylor Swift: The Eras Tour” در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲) در سینماها اعلام شده است. تعداد پیش‌فروش بلیط‌ های این فیلم بسیار فراتر از انتظارات رفته و قرار است رکورد چند بلاک‌باستر سینمایی را پشت سر بگذارد.

 

براساس گزارش منتشر شده در نشریه “ددلاین”، آمار پیش‌فروش بلیط‌های این فیلم در حال حاضر به بیش از ۶۵ میلیون دلار رسیده است. این آمار بالاتر از پیش‌فروش ۴۲ میلیون دلاری فیلم “The Batman” و ۶۰ میلیون دلاری فیلم “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” است، که نشان می‌دهد محبوبیت تیلور سوئیفت رقابتی قدرتمند با ابرقهرمانان پرطرفدار سینما دارد.

Taylor Swift: The Eras

در حال حاضر، رکورد پیش‌فروش بلیط‌ها به اختیار فیلم “Spider-Man: No Way Home” با ۱۲۰ میلیون دلار تعلق دارد. اما برخی اعتقاد دارند که Taylor Swift: The Eras Tour ممکن است در طی ماه آینده بتواند این رکورد را نیز پشت سر بگذارد. در ۲۴ ساعت اولیه آغاز پیش‌فروش بلیط‌ها، این فیلم توانست با ۲۶ میلیون دلار به راحتی از رکورد پیش‌فروش ۱۶.۹ میلیون دلاری “No Way Home” عبور کند.

 

تحلیل‌گران حوزه‌ی سینما پیش‌بینی می‌کنند که در آغاز هفته‌ای که اکران این فیلم آغاز می‌شود، فروش آن به میزانی بالاتر از ۱۰۰ میلیون دلار خواهد بود. این عملکرد ممکن است Taylor Swift: The Eras Tour را در رده‌ی فیلم‌هایی مانند Barbie و Guardians of the Galaxy Vol.3 قرار دهد. به علت موفقیت و جذابیت بلاک باسترهای مارول، بسیاری از استودیوهای سینمایی سعی داشتند تا تاریخ‌های اکران فیلم‌های خود را از تاریخ‌های پخش Taylor Swift: The Eras Tour جدا نگه دارند؛ تا تأثیر احتمالی این فیلم بر گیشه فروش آنها را کاهش دهند.

 

 

فعلاً برنامه‌ریزی به این صورت انجام شده که اکران Taylor Swift: The Eras Tour از تاریخ ۳۱ اکتبر با توجه به رویداد هالووین آغاز می‌شود و طی چهار آخرهفته‌ی پیاپی پخش می‌شود. اطلاعات دقیق‌تری در مورد انتشار این فیلم در سایر کشورها هنوز اعلام نشده است، اما منتظریم که در دیگر نقاط جهان نیز تکمیل‌کننده‌ی رکوردهای جدیدی از آخرین اجرای زنده‌ی این هنرمند محبوب در تور “ادوار” باشیم.

 

تیلور سوئیفت در حال آماده‌سازی برای شروع تور جهانی خود در سال ۲۰۲۴ است و احتمالاً برنامه‌ریزی شده تا نسخه‌ای دیگر از این کنسرت‌ها که سال آینده در اروپا برگزار خواهند شد، نیز ضبط شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا