اخبار

ماجرای حضور پلیس در خانه ویرایشگر فیلم اره 10 (Saw X)

کوین گروترت گفت که ویرایشگر فیلم Saw X در حال انجام طراحی صدا برای یک صحنه بود و صدا را خیلی بلند کرده بود. فیلم اره 10، جدیدترین نسخه از مجموعه موفق ترسناک، انقدر صحنه های ترسناک داشت که باعث شد یکی از ویرایشگران فیلم توسط یکی از همسایه‌ ها با پلیس روبرو شود.

کوین گروترت کارگردان این فیلم در یک مصاحبه منتشر شده آنلاین روز جمعه به نشریه NME اعلام کرد که استیو فورن، ویرایشگر اول، در دفتر کاری اش  کار می‌ کرد که پلیس لس آنجلس در میانه کار، درب خانه او را زدند.

در آن زمان، کارگردان اعلام کرد که در حال انجام طراحی صدا برای یک صحنه بسیار هیجان‌انگیز بوده است که شامل تلاش یک شخصیت برای فرار از “تله مکنده چشم” بوده و صدا را خیلی بلند کرده بود.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم های ترسناک آمریکایی

گروترت گفت: “درب زده شد.” وی افزود: “فورن از ویدیوی دوربین زنگ دریافت که پلیس به در خانه نزدیک می‌شوند.پس از بازکردن درب، پلیس می‌گوید: ‘همسایگان تماس گرفته‌اند و گفته‌اند کسی در اینجا در حد مرگ شکنجه می‌شود.

کارگردان افزود که فورن به پلیس گفته: در واقع، من فقط در حال کار بر روی یک فیلم هستم. … اگر می‌خواهید می‌توانید بیایید و ببینید؟ پلیس‌ها شروع به خندیدن کردند. آنها گفتند: ما می‌خواستیم، اما می‌دانید که همه چیز تحت کنترل است.” به نظر می‌ رسد که فیلم ارائه شده بسیار واقعی بوده است.

Saw X که در حال حاضر بالاتر از هر فیلم دیگری در این فرنچایز قرار دارد، شاهد بازگشت توبین بل در نقش جان کرامر قاتل Jigsaw است. در حالی که او برای یک عمل پزشکی خطرناک و آزمایشی به امید درمان معجزه آسایی برای سرطان پایانی خود به مکزیک سفر می کند، به سرعت متوجه می شود که کل این عمل یک کلاهبرداری است و به دنبال عدالت پیچ خورده برای کسانی است که به او ظلم کرده اند.

گروترت پس از شنیدن کل ماجرا افزود که فکر می‌کند این یک «داستان بسیار خنده‌دار» است. … بعلاوه استیو چنین مرد ملایمی است. من فقط می توانم چهره او را زمانی تصور کنم که متوجه شد چه اتفاقی دارد می افتد.

 

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا