اخبار

ماجرای قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی

رئیس کل دادگستری تهران البرز، در مورد وقوع قتل داریوش مهرجویی، فیلمساز، نویسنده و کارگردان همراه با همسرش، خانم وحیده محمدی فر، توضیحاتی ارائه داد. به نقل از قوه قضاییه، حسین فاضلی هریکندی، رئیس کل دادگستری استان البرز، اعلام کرد که روز گذشته، این جرم وحشیانه در ویلا شخصی آنها در منطقه زیبادشت فردیس اتفاق افتاده است.

او ادامه داد: بر اساس شهادت مونا مهرجویی، پدر او حدود ساعت ۲۰:۵۰ روز شنبه مورخ ۲۲ مهرماه، به وی که در جهانشهر کرج اقامت داشت، پیام داد که برای شام به خانه بیاید.

 

قتل داریوش مهرجویی و همسرش

رئیس کل دادگستری استان البرز توضیح داد: دختر مرحوم مهرجویی حدود ساعت ۲۲:۲۵ به خانه پدرش می‌رسد و در ابتدا زنگ خانه را می‌زند. اما از آنجا که کسی جواب نمی‌دهد، با استفاده از کلید خود در خانه وارد می‌شود و به ترتیب مشاهده می‌کند که پدر و مادرش با ضربات چاقو یا شیءی دیگر به ناحیه گردن به قتل رسیده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به تماس دختر مرحوم با پلیس، این موضوع به دانشگاه قتل اطلاع داده شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز توضیح داد: با صدور دستور قضایی، دادستان فردیس به همراه بازپرس ویژه جرم شناسی و تیم ویژه برای بررسی صحنه جرم به محل قتل اعزام شدند.

فاضلی هریکندی افزود: بر اساس دستورات قضایی صادر شده، موضوع به پلیس آگاهی استان البرز اطلاع داده شده است تا مراحل بررسی و شناسایی متهمان و بازداشت آن‌ها آغاز شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا