اخبارفیلم

فیلم Barbenheimer ساخته می‌شود | عروسک‌ هایی که بمب می‌سازند

پس از اکران فیلم‌های Barbie و Oppenheimer در تابستان امسال، حالا قرار است فیلم جدیدی به نام Barbenheimer تولید شود.

در تابستان سال 2023، فیلم Barbie و Oppenheimer همزمان در روزی به پرده سینماها رفتند و تفاوت‌های قابل توجهی در محتوا و تمایز آنها در میان مخاطبان به وجود آمد. این مسأله باعث ایجاد هیجان بسیار زیادی در میان مخاطبان شد و از آن زمان، پدیده‌ای به نام “Barbenheimer” به وجود آمده است.

این پدیده به سرعت تعدادی از سازندگان فیلم را الهام داده تا از آن بهره‌برند و یک فیلم جدید بسازند. در ماه اوت امسال، چارلز بند، خالق فرانچایز ترسناک Puppet Master، اعلام کرد که علاقه دارد تا یک فیلم با نام Barbenheimer تولید کند. این فیلم داستان عروسک‌هایی را روایت می‌کند که در تلاش برای ساخت بمب هسته‌ای هستند. همچنین، یک خلاصه داستان از این اثر سینمایی به تازگی منتشر شده است.

فیلم Barbenheimer ساخته می‌شود

داستان فیلم Barbenheimer دکتر بامبی جی باربنهایمر را دنبال می‌کند. او یک عروسک دانشمند بسیار باهوش است و در دالتوپیا زندگی می‌کند، یک سرزمین که تابستان‌ها و مهمانی‌های ساحلی بی‌پایان دارد. او دوست خود را به نام تویینک دالمن همراهی می‌کند. اما دکتر باربنهایمر به نفرت و خشم بسیار زیادی از رفتار بد کودکان انسان نسبت به عروسک‌ها می‌افتد و تصمیم به ساخت بمب هسته‌ای بزرگی می‌گیرد تا تمام انسان‌ها را نابود کند.

با وجود اینکه داستان این فیلم به نظر ممکن است احمقانه بیاید، اما چارلز بند اعتقاد دارد که جهان به تعداد زیادی فیلم تاریک و جدی نیاز دارد و باید این فرصت را برای ایجاد طنز تاریکی بهره‌برد. این سازنده معتقد است که می‌توان با ترکیب دو عنوان مختلف و ایجاد طنز، جذابیت و سرگرمی فیلم را بالا برد.

جدیدترین اخبار دنیای سینما را در فیلمومگ بخوانید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا