اخبارفیلم

فیلم سینمایی موزیکال و فانتزی وانکا Wonka

فیلم سینمایی موزیکال و فانتزی وانکا Wonka با کارگردانی پل کینگ و نویسندگی سایمن فارنابی و پل کینگ تولید شده است. این فیلم پیش درآمدی بر قصه چارلی و کارخانه شکلات سازی می باشد.
داستان چارلی و کارخانه شکلات سازی که توسط رولد دال نوشته شده است، قصه ی ویلی وانکا می باشد که یک کارخانه شکلات سازی دارد و پنج بلیط طلایی در شکلات هایش قرار می دهد، تا برندگان خوش شانس را به کارخانه اش دعوت کند و سپس از بین آنها یک نفر برنده ی جایزه بزرگ می شود.
جایزه بزرگ این مسابقه و رقابت به ارث بردن همه کارخانه شکلات سازی از ویلی وانکا می باشد، در بین پنج بچه ای که بلیط های طلایی را برنده می شوند فقط یک نفر اجازه دارد تا انتهای بازدید باقی بماند و چهار نفر دیگر، هر کدام از آنها درگیر نقطه ضعفی در خودش شده است و فریب می خورند و از مسیر اصلی گمراه می شوند.
تنها برنده این رقابت چارلی می باشد که از یک خانواده فقیر است و وارث کارخانه شکلات سازی می شود، او مجبور می شود برای گرفتن جایزه اش خانواده خود را ترک کند و این تنها شرط ویلی وانکا است، اما چارلی راضی نمی شود به هیچ وجه خانواده اش را تنها بگذارد و این موضوعی است که چیزی را در درون ویلی تغییر می دهد.

فیلم وانکا

بازیگران فیلم وانکا:

تیموتی شالامی در نقش ویلی وانکا
کیگان-مایکل کی، سالی هاوکینز، روآن اتکینسون، الیویا کلمن، جیم کارتر، متیو بینتون، تام دیویس، سایمن فارنابی، ریچ فالچر، مت لوکاس،پترسون جوزف

تیموتی شالامی امسال در دنباله فیلم علمی و تخیلی و پر هزینه Dune 2 و در نقش باب دیلن در فیلم بیوگرافی A Complete Unknown نیز حضور دارد.

بیشتر ببینید: انیمیشن مسافری از گانورا

خلاصه داستان فیلم:

در خلاصه داستان فیلم وانکا چنین آمده که: داستان فیلم به شکل خاصی بر روی ویلی وانکای جوان و شیوه ملاقاتش با اومپا-لومپا، در یکی از اولین ماجراجویی هایش تمرکز شده است.

تاریخ اکران و پخش فیلم وانکا:

فیلم سینمایی موزیکال و فانتزی وانکا در تاریخ 9 دسامبر 2023 (18 آذر 1402) از کمپانی برادران وارنر پیکچرز اکران شد.
مدت زمان فیلم وانکا 112 دقیقه می باشد.

پوسترهای رسمی فیلم وانکا:

فیلم وانکا

 

فیلم وانکا

فیلم وانکا

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا