اخبار

آغاز تولید فیلم سینمایی “مایکل جکسون”

فیلمبرداری فیلم سینمایی مایکل جکسون با بازی برادر زاده او جعفر، آغاز شد. جعفر جکسون برادر زاده 27 ساله مایکل جکسون اعلام کرد که فیلمبرداری فیلم زندگی نامه عمویش، از چند روز دیگر شروع می شود و قرار است این فیلم در تاریخ 18 آوریل 2025 (29 فروردین 1404) اکران شود.
سال گذشته اعلام شده بود که قرار است فیلم زندگینامه مایکل جکسون به زودی ساخته شود، حالا طبق خبرها گفته شده که جعفر جکسون در یک سال اخیر به صورت مداوم در حال یادگیری رفتار و رقص و همچنین خوانندگی عمویش مایکل جکسون است تا بتواند به بهترین و کامل ترین شکل ممکن جلوی دوربین برای فیلم مایکل جکسون برود.

فیلم سینمایی مایکل جکسون بر اساس زندگینامه او است و به زودی فیلمبرداری آن آغاز می شود. شرکت لاینزگیت اعلام کرده است که فیلم مایکل را برای اکران در سال 2025 آماده می کند. جعفر جکسون، برادر زاده مایکل جکسون در این فیلم نقش پادشاه پاپ را نقش آفرینی می کند و نیز به عنوان خواننده در این فیلم بازی می کند.

آنتوان فوکوآ، کارگردانی فیلم مایکل را بر عهده دارد. از جمله آثار این کارگردان فیلم های Tears of the Sun، Training Day، Olympus Has Fallen، King Arthur، سه گانه The Equalizer و … می باشد.
در فیلم مایکل جکسون قرار است زندگی او را از سن 5 سالگی اش تا تبدیل شدن او به ستاره موسیقی پاپ را به نمایش گذارد، و همچنین به مبارزه های حقوقی او در بخش مدنی و اتهامات سوء استفاده از کودکان خواهد پرداخته شد.

مایکل جکسون در سال 2009 و در سن 50 سالگی از دنیا رفت. فیلم مایکل قرار است با نگاهی عمیق و واضح به داستان زندگی او و مسیری که مایکل را به پادشاه پاپ تبدیل کرد، بپردازد.
این فیلم سینمایی قرار است نمادین ترین اجراهای مایکل جکسون را به تصویر بکشد و نمایش بگذارد و مسیر زندگی هنری و زندگی شخصی مایکل را نشان دهد.
فیلمنامه فیلم مایکل جکسون را جان لوگان بر عهده دارد که پیش تر از این فیلمنامه فیلم هایی همچون Gladiators، فیلم The Aviator و فیلم Hugo که سه بار نامزد دریافت برای جایزه اسکار شده است.

بیشتر بخوانید: معرفی و نقد سریال گناه فرشته

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا