اخبار

فصل دوم نیسان آبی به زودی!!

فصل جدید سریال نیسان آبی در راه است!!!

سریال کمدی نیسان آبی در پلتفرم فیلیمو پخش شده است که کارگردانی فصل اول آن برعهده منوچهر هادی بوده است، و الان برای فصل دوم مسئولیت کارگردانی به عهده مسعود اطیابی است. سریال طنزی که ترکیب خاص و متفاوتی از هنرپیشه های طنز را در خودش جای داده است و در فضای متفاوتی داستان خانوادگی را به نمایش می گذارد.

نیسان-آبی-2

خلاصه داستان:

سه سال گذشته است! ممد چاخان هم بلاخره عروسی کرد. جمشید، رضا خرسند، رضا سوسن، پری، زری، سرهنگ و علم تاج و خلاصه همه اهالی شکرآباد دور هم جمع شده بودند تا شام عروسی ممد چاخان را بخورند، اما نه تنها شام به کسی نرسید و نخورد بلکه اتفاقی رخ داد که همه حتی گرسنگی را هم فراموش کردند….

ممدچاخان

معرفی بازیگران:

در فصل دوم سریال نیسان آبی سعی شده که تیم بازیگری تا جایی که ممکن است حفظ شده اما در بازیگران فرعی تغییراتی انجام گرفته است.
بازیگران فصل جدید نیسان آبی عبارتند از: حسین یاری، مهران غفوریان، یکتا ناصر، بهناز جعفری، مه لقا باقری، ایمان صفا، گیتی قاسمی، بیژن بنفشه خواه، غلامرضا نیکخواه، آرش ظلی پور، علیرضا خمسه، یوسف صیادی، سیروس همتی، جواد پولادی، صفر کشکولی و ….

نیسان_آبی_2

زمان پخش فصل دوم نیسان آبی:

فصل جدید سریال نیسان آبی در پاییز 1402 از چهارشنبه اول آذر ماه از پلتفرم فیلیمو پخش خواهد شد. چهارشنبه های با نیسان آبی.

مطالب بیشتر: فیلم ویلای ساحلی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا