اخبار

نام قسمت اول فصل دوم سریال House of the Dragon

نام قسمت آغازین فصل دوم سریال “House of the Dragon” اعلام شده است که این خبر واقعه‌ ای هولناک در جنگ داخلی خاندان تارگرین را به تصویر می‌کشد.

این مجموعه تلویزیونی حماسی و فانتزی به اقتباس از داستان “آتش و خون” جرج آر. آر. مارتین معروف است و داستان بزرگترین جنگ داخلی در سرزمین وستروس را روایت می‌کند. این جنگ عملاً قدرت خاندان تارگرین را تضعیف می‌کند و در نهایت زمینه سقوط پادشاهی آن‌ها پیش از وقوع واقعه‌های سریال “Game Of Thrones” را فراهم می‌کند. این جنگ بر سر تاج پادشاهی، که پس از مرگ ویسریس تارگرین گرفته شده است، رقم می‌خورد.

در قسمت پایانی “House of the Dragon”، ما به درگیری لفظی بین ایموند تارگرین و لوک ولاریون شاهد بودیم که به طور ناخواسته به جنگی بین اژدهای آن‌ها تبدیل شد و در نهایت با سکانسی شوکه‌کننده به پایان رسید. این سکانس در آن اژدهای ایموند یعنی ویگار، لوک و اژدهای کوچک او را به دندان کشیدند و نابودشان کردند. این قتل ناخواسته‌ای باعث شعله‌ور شدن جنگ داخلی میان خانواده ویسریس شد و با خشم رینیرا و دیمون، شاهد پایان فصل نخست شدیم.

فصل دوم سریال House of the Dragon

حالا طبق گزارش‌های تازه‌ ترین، نام قسمت آغازین فصل دوم “خاندان اژدها” مشخص شده است که “پسری برای پسر” نام دارد. این نام برای خوانندگان رمان “آتش و خون” آشنا خواهد بود و نمایانگر انتقام‌جویی دیمون تارگرین است که به دلیل کشته شدن دو شخصیت جدید به نام‌های “بلاد” و “چیز”، انتقامی خونین و پیچیده را آغاز می‌کند. این شخصیت‌های جدید توسط دیمون انتخاب شده‌اند تا انتقام را از جناح سبزها بگیرند.

با توجه به ماهیت اقتباس تلویزیونی “House of the Dragon”، احتمالاً شیوه اجرای نقشه دیمون تغییراتی خواهد کرد که ممکن است تعدادی از شخصیت‌های دیگر را نیز به داستان اضافه کند. در هر صورت، ما باید صبر کنیم و ببینیم که در سال 2024 همراه با پخش فصل دوم سریال “House of the Dragon” از سوی شبکه HBO، انتقام‌جویی دیمون تارگرین چگونه شکل می‌گیرد. این انتقام‌ جویی خونین به تدریج به رقص اژد هایی هیجان‌ انگیز و ترسناکی منجر خواهد شد که بینندگان را با رقص اژدها ها و رخداد های هولناکی که در آن رخ می‌دهد، همراه خواهد کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا