اخبار

به روزترین اخبار درباره فصل جدید سریال پوست شیر

در پاسخ به سؤال در مورد وضعیت اسپین آف «پوست شیر»، علی سرتیپی اظهار داشت: برای ما، کیفیت در ساخت یک سریال بسیار حائز اهمیت است و امیدواریم که از اردیبهشت ماه فیلمبرداری آن را آغاز کنیم.

تیر ماه شاهد انتشار اخبار جدید درباره «پوست شیر» بودیم، که در صفحه شخصی کارگردان این سریال منتشر شده بود. جمشید محمودی اعلام کرد: «پوست شیر» با ادامه روند پخش در چهارشنبه‌ ها، به ادامه خواهد پذیرفت و ساخت اسپین‌آف این سریال نیز در دستور کار قرار گرفته است.

اما این اسپین‌ آف چه معنایی دارد؟ در واقع، اسپین‌ آف به معنای امکان روایت جزئیات بیشتری از داستان است یا حتی می‌ تواند از دیدگاه یک روایت‌ گر متفاوت باشد. اسپین‌آف‌ ها معمولاً بر اساس سریال‌ های بسیار محبوب ساخته می‌ شوند و گاهاً بر اساس شخصیت‌ های فرعی داستان اصلی تأسیس می‌ شوند.

مهم است یادآوری کنیم که ساخت اسپین‌ آف بر اساس یک سریال نوید کار جدید و جذابی را به مخاطبان می‌ دهد. در تاریخ سریال‌ سازی، تعداد اسپین‌آف‌ ها محدود بوده و اغلب با استقبال بزرگی مواجه شده‌ اند.

به‌عنوان مثال، سریال «سرزمین سبز» به‌عنوان یک اسپین‌آف از «خانه سبز» ساخته شد و همچنین سریال «شب‌های برره» از «پاورچین» مهران مدیری یک اسپین‌آف بسیار موفق بود و توانست از سریال اصلی جلو بزند. در سال‌ های اخیر، سریال‌هایی همچون «گیسو» و «سال‌ های دور از خانه» به‌عنوان اسپین‌آف‌ ها برای سریال‌ های اصلی (عاشقانه و شاهگوش) ساخته شده‌ اند.

در پاسخ به این سؤال که اسپین آف «پوست شیر» به چه حالتی رسیده است، علی سرتیپی اظهار نمود: برای ما، اهمیت اصلی در ساخت یک سریال با کیفیت است و امیدواریم که از اردیبهشت ماه با آغاز فیلمبرداری، به این مهم پرداخته شود.

تا به این لحظه که سه فصل از این سریال منتشر شده، نمایش این گستره کاراکترها به نسبت خوبی انجام شده و بسیاری از این شخصیت‌ها سرنوشت‌های نامعلومی دارند، که این امکان را به سازندگان می‌دهد تا با داستان «پوست شیر» ادامه دهند. ادامه دادن به داستان پوست شیر، یک ریسک است، اما این امر غیرممکن نیست و با توجه به پیچیدگی‌های مختلف داستان، می‌تواند به شکل جذابی شکل گیرد.

چندین گزینه برای توسعه یک داستان چالش‌برانگیز وجود دارد، و ایجاد یک اسپین‌آف نیز یک ایده جالب می‌باشد. با این حال، مهم است که ببینیم چه نقشی در نظر دارند برنامه سازندگان برای ادامه دادن به «پوست شیر» را ایفا کنند.

«پوست شیر» به عنوان یک سریال در ژانر درام جنایی توسط جمشید محمودی به کارگردانی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی در سال ۱۴۰۱ به نمایش درآمد. بازیگرانی همچون هادی حجازی‌فر، شهاب حسینی، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه و ژیلا شاهی در این مجموعه نمایشی حضور دارند. آخرین قسمت از فصل دوم این سریال در تاریخ چهارشنبه ۱۹ بهمن‌ماه منتشر شد و داستان آن درباره فرار شخصیت «ساحل» از دست افراد رباینده گردش دارد.

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا