اخبار

فروش فیلم اوپنهایمر در چین به مرز 60 میلیون دلار رسید

اوپنهایمر ساخته کریستوفر نولان در یک تعطیلات آخر هفته نسبتاً ضعیف برای نمایش فیلم در دومین منطقه بزرگ سینمای جهان به مرز 60 میلیون دلار در چین رسید.

فیلم پرفروش تاریخی تحت حمایت یونیورسال پیکچرز از جمعه تا یکشنبه 2.5 میلیون دلار اضافه کرد و مجموع آن را به 58.1 میلیون دلار رساند. اوپنهایمر برای قاب پشت فیلم مهیج محلی غبار به غبار، فیلم اکشن Millennium Pictures و فیلم بلاک باستر کمدی چینی No More Bets در جایگاه چهارم قرار گرفت.

Oppenheimer در Imax در چین بسیار بزرگ بوده است. این فیلم در آخر هفته گذشته 740 هزار دلار درآمد کسب کرد که مجموعا 17 میلیون دلار در این فرمت بود که 30 درصد از کل فیلم های سراسر کشور تا به امروز است.

اوپنهایمر تقریبا یک ماه پیش در چین افتتاح شد و قدرت ماندگاری آن قابل توجه بوده است. نولان در چین پیروان زیادی دارد. یونیورسال با یک سفر تبلیغاتی بسیار خوب پیش از انتشار به پکن توسط مدیر در اواخر ماه اوت استفاده کرد. اوپنهایمر در حال حاضر نشسته در نزدیکی وسط فیلم شناسی او از نظر مجموع گیشه و درآمد در کشور: Interstellar ($139 میلیون) آغاز به کار ($68 میلیون) شعار ($66 میلیون) اوپنهایمر ($58.1 میلیون) Dark Knight Rises ($52.7 میلیون) و دانکرک ($51 میلیون).

بیشتر بخوانید: سوتی های سریال مردگان متحرک

اوپنهایمر همچنین چهارمین فیلم بزرگ ایالات متحده در چین در سال 2023 است که پس از Fast X (139.5 میلیون دلار) ، Meg 2: The Trench (116.5 میلیون دلار ، اما تولید مشترک چین) و Guardians of The Galaxy Vol. 3 (86.9 میلیون دلار).

” غبار به غبار” ، عنوان برتر آخر هفته ، اولین فیلم از جاناتان لی است که به عنوان دستیار کارگردان در چندین فیلم کلاسیک جنایی هنگ کنگ ، از جمله “امور جهنمی 3” ، “سگ نیش سگ” و سریال “گوش شنوا” دندان هایش را قطع کرد. اين فيلم جنائي 7.6 ميليون دلار براي آخر هفته دريافت کرده کلش 57.1 ميليون دلاره

“استند4بلز “”سيلوستر استالون” همراه با 4.3 ميليون دلار آخر هفته در جاي دوم قرار گرفت. این فیلم هم در چین و هم در سطح جهانی ناامید کننده بوده است. مجموع چین در حال حاضر 19.4 میلیون دلار است و مایویان پیش بینی می کند که در حدود 23 میلیون دلار به اوج برسد. سه فیلم اول Expendables — که در سال های 2010 ، 2012 و 2014 منتشر شد-به ترتیب 31.7 میلیون دلار ، 53 میلیون دلار و 72.8 میلیون دلار درآمد کسب کردند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا