اخبار

صداپیشان جدید Rick and Morty معرفی شدند

صداپیشان جدید Rick and Morty معرفی شدند

سرانجام، صداپیشان جدید سریال “Rick and Morty” که در فصل هفتم به جای جاستین رویلند تعیین شده‌اند، معرفی شدند. ایان کاردونی (Ian Cardoni) به عنوان صداپیشه جدید ریک سانچز و هری بلدن (Harry Belden) به عنوان صداپیشه مورتی اسمیت انتخاب شده‌ اند.

نام آن‌ ها در تیتراژ اولین قسمت فصل هفتم در شب یکشنبه ظاهر شد. همچنین در تیتراژ ابتدایی، جمله معمولی “ساخته شده توسط جاستین رویلند و دن هارمون” حذف شده و فقط لوگوی “ریک و مورتی” نمایش داده شد.

صدای جدید این شخصیت‌ ها اولین بار در تریلر فصل هفتم که چند هفته پیش منتشر شد، شنیده شد، اما Adult Swim هویت آن‌ ها را اعلام نکرده بود. اطلاعات کامل در مورد این افراد همزمان با پخش اولین قسمت فصل هفتم منتشر خواهد شد.

صداپیشان جدید Rick and Morty

کاردونی و بلدن به جای جاستین رویلند انتخاب شدند؛ جاستین رویلند که در دسامبر سال گذشته به دلیل اتهامات سوء رفتار و خشونت خانگی از پروژه “Rick and Morty” اخراج شده بود. او، به همراه دن هارمون، علاوه بر صداپیشگی شخصیت‌ های دیگر، یکی از خالقان این سریال بود.

رویلند همچنین یکی از سازندگان و صداپیشان سریال انیمیشن کمدی “Solar Opposites” بود. دن استیونز به عنوان جانشین وی برای صداپیشگی شخصیت اصلی کوروو معرفی شده است.

“Rick and Morty” در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار پخش شد و توانست تحسین منتقدان را به خود جلب کند. فصل هفتم این سریال که از شب گذشته آغاز شده است، شامل ۱۰ قسمت جدید خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید : داریوش مهرجویی و میراث سینمایی او

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا