اخبار

ماجرای شکایت و جدایی سوفی ترنر از جو جوناس

جدایی سوفی ترنر از همسرش جو جوناس به یک اختلاف حقوقی پر صدا تبدیل شده است.

sophie turner «سوفی ترنر» از شوهرش «جو جوناس» به دلیل بازگشت فرزندانش به بریتانیا شکایت کرد. ترنر این شکایت را در نیویورک ثبت کرده و ادعا کرده است که دو دخترش “به طور نادرست” از انگلستان به نیویورک منتقل شده‌ اند.

ترنر پذیرفته بود که در زمان فیلمبرداری پروژه‌های جدید خود، joe jonas از دو دخترش مراقبت کند. این بازیگر قصد دارد تا پایان ماه سپتامبر به انگلستان بازگردد و ادعا می‌کند که جوناس آماده نیست گذرنامه فرزندانش را به او بازگرداند.

در این شکایت، ترنر ادعا می‌کند که از طریق رسانه‌ها متوجه شده که جوناس درخواست طلاق داده است. نمایندگان جوناس در پاسخ به این اتهام اعلام کرده‌اند که ترنر در تاریخ ۶ سپتامبر از تصمیم جوناس “آگاه” شده و در تاریخ ۱۷ سپتامبر با جوناس ملاقات کرده است.

جدایی سوفی ترنر sophie turner

یکی از نمایندگان جوناس به روزنامه “لس‌ آنجلس تایمز” اظهار کرده است: “جو جوناس در تلاش است تا حضانت مشترک را تحقق بخشد تا کودکان بتوانند به همراه هر دو والدین خود بزرگ شوند. او همچنین هیچ مخالفتی نسبت به رشد کودکان در بریتانیا و ایالات متحده ندارد. این دو کودک در ایالات متحده به دنیا آمده و بخشی از زندگی‌ شان را در این کشور گذرانده‌ اند و به عنوان شهروندان آمریکایی شناخته می‌ شوند. این یک اختلاف حقوقی در ازدواجی است که متأسفانه به پایان رسیده است. وقتی از لفظی مانند “ربودن” استفاده می‌ شود، در بهترین حالت تضلیل‌ آمیز و در بدترین حالت به نظام حقوقی آسیب می‌زند. کودکان مورد ربوده شدن نیستند. پس از سه ماه تحت مراقبت جو با توافق طرفین، در حال حاضر نزد مادرشان هستند.

بازیگر سریال “بازی تاج‌وتخت” (Game of Thrones) اعلام کرده است که قبل از پایان زندگی مشترک با جوناس، با او توافق کرده بودند که در انگلستان ساکن شوند و قصد داشتند تا در ماه دسامبر به خانه دائمی خود بروند. جوناس و ترنر همچنین در تاریخ ۶ سپتامبر این تصمیم را در اینستاگرام تأیید کردند که از یکدیگر جدا خواهند شد.

اخیراً ترنر شبی را با “تیلور سوییفت” گذراند، خواننده‌ای که در سال ۲۰۰۸ قرارداد عاشقانه با “جو جوناس” داشته بود.

 

 

 

مقالات مرتبط

نظرات 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا