اخبار

زمان پخش 6 فیلم نتفلیکس تا سال 2024 عقب افتاد

نتفلیکس تاریخ اکران ۶ فیلم از جمله فیلم “دمسل” با بازی میلی بابی براون و فیلم “اسپیس‌من” با حضور آدام سندلر را تا سال ۲۰۲۴ به تعویق انداخته است.

 

در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس تاریخ اکران چند فیلم خود را به تعویق انداخته است. اعتصاب بازیگران منجر به تصمیم نتفلیکس شد که ۶ فیلمی که قرار بود در سال ۲۰۲۳ اکران شوند، حالا به سال ۲۰۲۴ موکول شوند. به عنوان مثال، فیلم “لیفت” به کارگردانی اف گری گری، که کارگردان آثاری چون “The Fate of the Furious” و “Straight Outta Compton” است، تاریخ پخش آن از ۲۵ آگست (۳ شهریور) به ۱۲ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۲ دی ۱۴۰۲) تغییر یافته است.

مطلب پیشنهادی : 10 سریال برتر نتفلیکس

همچنین فیلم “دمسل” با بازیگری میلی بابی براون و آنجلا باست، نیز دیگر در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳ (۲۱ مهر ۱۴۰۲) اکران نخواهد شد و بجای آن، قرار است در زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۴ توسط نتفلیکس پخش شود. فیلم “A Family Affair” با بازی زک افران، نیکول کیدمن، جوئی کینگ و کتی بیتس که قرار بود در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۶ آبان ۱۴۰۲) اکران شود، حالا نیز به زمان نامشخصی از سال ۲۰۲۴ به تعویق افتاده است.

 

فیلم “Players” با بازی جینا رودریگز و تام الیس نیز از دیگر فیلم‌هایی است که نتفلیکس قصد دارد در سال ۲۰۲۴ آن را منتشر کند. همچنین فیلم “Shirley” با بازی رجینا کینگ که داستان زندگینامه شرلی چیزم را روایت می‌کند، نیز تا سال ۲۰۲۴ به تعویق افتاده است. در نهایت، فیلم “Spaceman” با بازی آدام سندلر، به عنوان ششمین فیلم از این پلتفرم، باید تا سال ۲۰۲۴ منتظر پخش آن باشیم.

 

در حال حاضر، فیلم “Heart of Stone” با بازی گل گدوت، به عنوان فیلم مهم بعدی نتفلیکس در سال ۲۰۲۳ شناخته می‌شود و تاریخ اکران آن در ۱۱ آگست (۲۰ مرداد)، یعنی جمعه هفته آینده، از این سرویس استریم پخش خواهد شد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا