اخبارفیلم

رکورد فروش بی‌ نظیر فیلم اجتماعی ملاقات خصوصی در اکران آنلاین

رکورد فروش فیلم ملاقات خصوصی 3 میلیارد تومان در 72 ساعت

فیلم سینمایی با عنوان “ملاقات خصوصی” به عنوان پر فروش‌ ترین فیلم اجتماعی تاریخ سینمای ایران در اکران آنلاین خود، در مدت ۷۲ ساعت، فروشی بالغ بر ۳ میلیارد تومان کسب کرد و رکورد فروش در این دسته را برتری خود کرد.

این فیلم تحت کارگردانی امید شمس، پس از کسب عنوان پر فروش‌ ترین فیلم اجتماعی در تاریخ سینمای ایران، در اکران آنلاین نیز رکورد فروش جدیدی را به ثبت رساند.

فیلم “ملاقات خصوصی” که از روز پنجشنبه ۴ آبان ماه از طریق دو پلتفرم “نماوا” و “فیلیمو” اکران آنلاین خود را شروع کرد، در مدت ۷۲ ساعت به فروش ۳ میلیارد تومانی دست یافت. بر اساس اعلام “فیلیمو”، این فیلم با این دستاورد، رکورد فروش در اکران آنلاین را به نام خودش ثبت کرد.

فیلم ملاقات خصوصی

این فیلم سینمایی سال گذشته در شرایطی که سینما ها به دلیل شرایط ویژه جامعه شرایط مناسبی نداشتند، در تالارهای سینمایی به نمایش درآمد و توانست به رونق دوباره صنعت سینما کمک کند. در نمایش عمومی خود، به نزدیکی ۳۲ میلیارد تومان فروش دست یافت.

در این اثر سینمایی، بازیگرانی چون پری‌ناز ایزدیار، هوتن شکیبا، ریما رامین‌فر، سیاوش چراغی‌پور، پیام احمدی‌نیا، نادر فلاح و رویا تیموریان به عنوان بازیگران اصلی حضور داشتند.

جدیدترین اخبار دنیای سینما را در فیلمو مگ بخوانید .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا