دانلود فیلمفیلم

دانلود فیلم جامعه برفی (La sociedad de la nieve 2023) با زیرنویس فارسی

خلاصه داستان جامعه برفی

 

La sociedad de la nieve (2023) یک فیلم درام اسپانیایی به کارگردانی و نویسندگی J. A. Bayona است که بر اساس کتابی به همین نام اثر پابلو ویرچی است که به حادثه پرواز 571 نیروی هوایی اروگوئه در رشته کوه آند در 1972 اشاره می کند.

فیلم با گروهی از جوانان اروگوئه‌ ای آغاز می‌شود که برای بازی در یک مسابقه راگبی به شیلی سفر می‌ کنند. پرواز 571 نیروی هوایی اروگوئه که آنها را حمل می‌کرد، در رشته کوه آند سقوط می‌ کند. از 45 مسافری که در هواپیما بودند، تنها 29 نفر از حادثه جان سالم به در می‌ برند.

بازماندگان خود را در یکی از سخت ترین محیط های جهان برای زنده ماندن می بینند. بدون غذا و آب، باید برای زندگی خود بجنگند. در هفته‌ های اول، چند نفر از آنها بر اثر کم آبی، هیپوترمی یا جراحات جان خود را از دست می‌ دهند.

بازماندگان باقی مانده برای بقا در یک جامعه سازماندهی می‌ شوند. آنها خود را به گروه‌های کاری تقسیم می‌کنند، وظیفه یافتن غذا و آب را بر عهده می‌گیرند و پناهگاه‌ هایی برای محافظت از خود در برابر سرما می‌ سازند.

پس از چند ماه، دو تن از بازماندگان، ناندرو پارادو و روبرتو کانسانا، تصمیم می‌ گیرند که …

این فیلم از نظر منتقدان و عمومی موفقیت آمیز بود. او نامزد 13 جایزه گویا شد که از این میان برنده دو جایزه شد: maquillaje y peluquería y mejores efectos visuales.

برخی از موضوعاتی که فیلم به آنها می‌پردازد عبارتند از:

بقا در شرایط دشوار
اهمیت امید و همکاری
محدودیت‌های شرایط انسانی
فیلم بازآفرینی وفاداری از وقایع رخ داده در سال 1972 است. بایونا از تصاویر واقعی از آند استفاده کرد تا محیطی واقع بینانه و تنگ قفسه سینه ایجاد کند. بازی بازیگران نیز بسیار قابل توجه است.

بازیگران فیلم La sociedad de la nieve

 

آگوستین پاردلا

استبان کوکوریچکا

فرانسیسکو رومرو

ولنتینو آلونسو

توماس ولف

دانلود با زیرنویس فارسی دانلود نسخه دوبله شده دانلود فیلم آجرچین

لطفا وی پی ان خود را روشن کنید.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا