بیوگرافی بازیگرانخارجی

حقایق زندگی متیو پری | چندلر

حقایق زندگی متیو پری : چند روز گذشته، خبر پیدا شدن جسم بی‌ جان متیو پری در جکوزی خانه‌ اش باعث دلگرمی و ناراحتی بسیاری از هواداران سریال دوستان در سراسر جهان شد. این اتفاق شوک و غم عمیقی ایجاد کرد و به سرعت هشتگ‌ های #MatthewPerry و #ChandlerBing ترند توییتر و اینستاگرام شد تا شوک و غمی که به دل همه آمدگی کند. این حس معمولاً نشان از محبوبیت متیو پری و تعامل او با طرفدارانش دارد که توانایی درک و پذیرش طعنه‌ ها و شوخ‌ طبعی‌ هایش را دارند.

حقایق زندگی متیو پری | چندلر

 

در ادامه، ۱۰ حقایق زندگی متیو پری را مطالعه خواهید کرد:

۱. در نظر داشتن نقش راس:
ابتدا، تهیه‌کنندگان سریال دوستان متیو پری را برای نقش راس (که در نهایت به بازیگر دیگری رسید) مناسب می‌ دانستند. ولی متیو پری، پس از خواندن فیلمنامه، تصمیم گرفت نقش چندلر بینگ که با استعداد های کمدی‌اش تطابق داشت، را انتخاب کند. او به قدری با این شخصیت ارتباط برقرار کرده بود که حتی در آزمون بازیگری از فیلمنامه استفاده نکرد و دیالوگ‌ های چندلر را از حفظ بازی می‌کرد.

۲. کتک کاری با جاستین ترودو :
متیو پری یک بار جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا کنونی، را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. آنها هم مدرسه‌ای بودند و متیو در یک برنامه تلویزیونی اعتراف کرده بود که برای یک بار کتک کاری به ترودو زد. وی اظهار داشته که این کتک کاری زمانی رخ داده بود که او یک بچه احمق بود و پس از مدتی خود از خندها و خاطره‌ها می‌پوشید.

۳. اعترافات در کتاب خاطرات:
در کتاب خاطرات خود به نام “Friends, Lovers and the Big Terrible Thing: A Memoir”، متیو پری به مشکلاتی مانند سوء مصرف الکل در زندگی شخصی خود اشاره کرده است. او در این کتاب جزئیاتی از زندگی خصوصی و حرفه‌ ای خود به اشتراک گذاشته و خوانندگان را با تجربیات و مبارزات او آشنا می‌کند.

۴. سن تولد و آخرین دوره زندگی:
متیو پری در تاریخ ۱۹ اوت ۱۹۶۹ متولد شد و تنها دو ماه از تولد ۵۴ سالگی‌اش می‌گذشت. این بازیگر در سن‌های جوانی متوقف شد و همچنان در حال تلاش برای بهبود زندگی‌اش بود.

چندلر

بیشتر بخوانید : بیوگرافی داریوش مهرجویی

۵. طرفداری مستمر از دوستان:
متیو پری به عنوان یکی از گروه اصلی بازیگران سریال دوستان به محبوبیت رسید. او همواره طرفداران این سریال را شاد و خوشحال می‌کرد و با شخصیت چندلر بینگ، خندها و لحظات شوخ‌طبعی ایجاد می‌کرد.

۶. دوستان و همکاری‌های متعدد:
پس از دوستان، متیو پری در مجموعه‌ های تلویزیونی و فیلم‌ های متعددی نقش‌ آفرینی کرد. او با همکاری با بازیگران مختلف، توانست در صنعت سینما و تلویزیون حضور قوی داشته باشد و همچنان در یادگار خواهد ماند.

۷. کاریزما و شوخ‌طبعی:
متیو پری با کاریزمای خاص و شوخ‌ طبعی‌ هایش توانست طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. او همواره با لحظات خنده‌دار و پرانرژی‌اش از جمله پادشاهان طعنه و شوخ‌طبعی در صنعت سرگرمی بود.

۸. عشق به کمدی:
متیو پری با بازی در نقش‌های کمدی توانست شهرت جهانی کسب کند. او مهارت‌های بازی در این سبک را برجسته کرده بود و همواره با لحظات طنز و کمدی در سریال دوستان طرفداران خود را خنداند.

متیو پری

۹. پرستاری از همگرایی:
متیو پری همواره از تاثیرات مثبت همگرایی و تجربیات گذشته خود استفاده کرده و این موضوع به او در بازیگری و ایفای نقش‌ها کمک کرده است.

۱۰. یادگاری به عنوان چندلر:
متیو پری با بازی در نقش چندلر بینگ در سریال دوستان به یکی از نام‌ آورترین نقش‌ آفرینی‌ ها در تاریخ تلویزیون تبدیل شد. او برای همیشه در ذهن طرفداران با نقش ممتازی که در سریال دوستان بازی کرد، جاودان خواهد ماند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا