اخبار

طراح ارشد ماموریت‌ های Starfield جدایی خود را از بتسدا اعلام کرد

طراح ارشد ماموریت‌ های بازی Starfield تصمیم به جدا شدن از شرکت Bethesda گرفته و به استودیوی Something Weird Games پیوسته است. ویل شن، که همچنین مدیر طراحی بازی Starfield بوده، تصمیم به ترک Bethesda گرفته تا به استودیوهای توسعه‌دهنده با تجربه در زمینه بازی‌های نقش‌آفرینی کمک کند تا عناوین دیگری در این ژانر بسازند.

ویل شن در یک مصاحبه با Game Developer اعلام کرد که به استودیو Something Weird Games پیوسته و ترک Bethesda را انجام داده است. این استودیو توسط برخی از سابقه‌داران از استودیو Bethesda تأسیس شده و توسعه‌ دهندگانی از شرکت‌های معروفی چون Bioware و Obsidian در آن مشغول به کار هستند.

طراح ماموریت‌ های بازی Starfield افزوده که نقش جدید او در استودیو Something Weird Games برای پلان‌دهی بهتر برای ترکیب داستان و طراحی بازی استفاده خواهد شد تا یک تجربه جذاب و منسجم تر به بازیکنان ارائه شود. او توضیح داد:

“من فکر می‌کنم یکی از اصولی‌ترین چیزها برای بازی‌های نقش‌آفرینی AAA این است که باید بازی یک جهت ویژه داشته باشد که آن را از دیگر بازی‌ها متمایز کند.”

استودیو Something Weird Games بازی جدیدی به نام Wyrdsong را توسعه داده است که یک ترکیب از محیط فانتزی تاریک و اسطوره‌ های دنیای واقعی را ارائه می‌ دهد. این استودیو در حال توسعه بازی‌ هایی با داستان‌ های جذاب و خلاقانه است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا