اخبار

پخش قسمت 21 شبکه مخفی زنان برای دومین بار متوقف شد

علت توقف سریال شبکه مخفی زنان

سریال “شبکه مخفی زنان” یک کمدی درام است که تاکنون 20 قسمت از آن منتشر شده است و هنوز ده قسمت نشده از این فصل باقی مانده که توقیف شده است.

از بازیگران اصلی شبکه مخفی زنان میتوان به شبنم مقدمی همراه با مهدی هاشمی، سیامک انصاری، حمید فرخ نژاد، یلدا عباسی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، امیر حسین رستمی و لیلا حاتمی اشاره کرد.

این اثر اولین تجربه کارگردانی افشین هاشمی در شبکه خانگی است. سریال کمدی-تاریخی موردنظر بر اساس متنی از محمد رحمانیان و در ۳۰ قسمت ساخته شده است، اما تا قسمت بیستم آن منتشر شده است. پس از پخش قسمت بیستم در تاریخ نهم دی ماه 1401، توزیع این سریال متوقف شده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد که هنوز مشکلاتی برای توزیع قسمت‌های باقی مانده وجود دارد که پخش بقیه قسمت‌ها به تعویق افتاده است.

بیشتر بخوانید : بازیگران فیلم کاباره که توقیف شد

توقیف شبکه مخفی زنان قرار بود پس از گذشت شش ماه و بیست روز رفع شود و از روز جمعه 20ام مرداد 1402 دوباره از سر گرفته شود. این درحالی است که پخش آن باز هم در لحظات پایانی به تعویق افتاده است. بنا به گفته بعضی از منابع خبری نزدیک ساترا به احتمال زیاد توقف آن دائمی است و دیگر منتشر نمی شود. تیم تولید و نماوا به دنبال حل و فصل مشکلات و سوءتفاهمات برای منتشر کردن قسمت‌های جدید سریال است.

افشین هاشمی کارگردان شبکه مخفی زنان، در صفحه شخصی‌ خود در اینستاگرام خبر توقف پخش سریال را منتشر کرد و در توضیحات آن فقط نوشت : «بدون شرح».

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا