اخبار

برای تنبیه کره جنوبی پخش سریال‌ های کره‌ ای باید متوقف شود

روزنامه جوان پیشنهاد داده که به منظور تنبیه کره جنوبی، واردات کالاهای کره‌ای ممنوع شده، پخش سریال‌های کره‌ای متوقف شود و همچنین روابط سیاسی با این کشور مورد بازنگری قرار گیرد.

این روزنامه خبری را منتشر کرده است: زمانی که کره جنوبی در خواب بود، توافقی برای آزادسازی پول‌های ایران به دست آمد. اما این تنها یک قدم است و باید گام های بزرگتری در راستای توسعه فرهنگی و سیاسی برداریم. ایران باید به عنوان یک نمونه موفق در مقابل دیگران در حوزه های مختلف به عنوان الگو قرار گیرد. باید فعالیت های فرهنگی و تولیدی کره جنوبی در کشورمان مورد توجه قرار گیرد. باید به دنیا نشان داد که خیانت همواره پیامدهای سنگینی دارد. چه‌طور می‌توانیم اجازه دهیم بازار ایران توسط محصولات خانگی و گوشی های کره جنوبی تسخیر شود؟ واردات این محصولات باید به مدت حداقل ۱۰ سال متوقف شود یا مالیات سنگین بر آنها باشد.

به گزارش روزنامه جوان : تلویزیون ایران باید از پخش شبانه‌روزی سریال‌های کره‌ای که برای ده سال در این کشور نشان داده شده‌اند، دست بکشد. در ابتدا این سریال‌ها به علت پوشاندن شخصیت‌های زن انتخاب شدند، اما این نوع فرهنگ با محتوای پوچ و دیالوگ تکراری و تهوع‌آوری مانند “چطور جرئت کردی!” که نصف دیالوگ بازیگران در این سریال‌ها را تشکیل می‌دهد، اثر منفی بر فرهنگ تماشاگران آن‌ها گذاشته است. همچنین روابط سیاسی ایران با کره باید به طور کامل از روابط دوستانه با شرق متمایز شود. برای آینده، باید یک الگوی مناسب برای ایرانیان ارائه شود و آنان باید غرور و تعصب خود را در این موضوع حفظ و تقویت کنند. همچنین کره باید برای وابستگی محض و برده‌وار به امریکا عواقبی را پذیرفته و پاسخگوی آن باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا