اخباربرنامه تلویزیونی

تقلب در “شب‌ های‌ مافیا،زودیاک” با ارائه اطلاعات نادرست | به “آقای بحرانی” اعتماد نکنید

تقلب در شب‌ های‌ مافیا ، زودیاک

محمد بحرانی، گرداننده برنامه رئالیتی‌ شوی “شب‌ های‌ مافیا، زودیاک”،  بارها اطلاعات نادرست و غلط را به مخاطبان برنامه ارائه داده است. این برنامه به نام “شب‌ های‌ مافیا، زودیاک” تاکنون دو فاز از فینال خود را منتشر کرده است و مخاطبان را با جملات شعاری و احساسی تحت تأثیر قرار داده است، اما اطلاعاتی که ارائه کرده به هیچ عنوان به مبناهای درست و صحیحی تأکید ندارند.

در یک مورد، محمد بحرانی ادعا کرد که این رقابت برای اولین بار در مسابقات مافیا اتاق مردگان دارد که مخاطبان می‌توانند عکس‌ العمل‌ های بازیکنان حذف شده را ببینند و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. این ادعا در حالی مطرح شد که اکثر مخاطبان این برنامه‌ ها با بازی مافیا آشنا هستند و این نکته برایشان نادرست بود. واقعیت این است که این نوع مسابقات در گذشته از طریق تلویزیون پخش شده و بازیکنان حذف شده به اتاق مردگان می‌رفتند تا ادامه بازی را از مانیتور دنبال کنند. این اطلاعات نادرست از سوی محمد بحرانی ارائه شد.

محمد بحرانی

به علاوه، در قسمت‌های دیگر نیز او اطلاعات نادرست دیگری ارائه داده و مخاطبان را به سمت اطلاعات غلط و بدون پایه و اساس هدایت کرده است. این تصاحب اطلاعات نادرست به مخاطبان نه تنها نادرست اطلاع داده و باعث اشتباهات مخاطبان می‌شود، بلکه نیز معتمدیت او را به خطر می‌اندازد.

بهتر بود اگر محمد بحرانی به جای ارائه جملات کلیشه‌ای و احساسی، به مخاطبان اطلاعات دقیق و درست ارائه می‌کرد. این اقدام نه تنها به مخاطبان کمک می‌کرد تا از اطلاعات درستی مطلع شوند، بلکه به اعتماد به برنامه و گرداننده آن نیز کمک می‌کرد.

 

جدیدترین اخبار دنیای سینما و برنامه ها را در فیلمو مگ بخوانید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا