اخبار

تریلر رسمی مینی سریال Faraway Downs منتشر شد

سرویس استریم “Hulu” تریلر رسمی سریال “Faraway Downs” را با حضور “نیکول کیدمن” و “هیو جکمن” منتشر کرد. این سریال در ماه نوامبر به تماشاگران ارائه خواهد شد. این سریال نسخه توسعه‌یافته‌ ای از فیلم “استرالیا” می‌باشد، که در سال 2008 به کارگردانی الویس و با بازی “نیکول کیدمن” و “هیو جکمن” ساخته شده بود. این سریال در “Hulu” در ایالات متحده و در سطح بین‌المللی در سرویس‌های “Disney+” و “Star+” قرار خواهد گرفت.

فیلمساز “باز لورمان” (Baz Luhrmann) برای ارائه یک مجموعه محدود آماده است که در شش قسمت تعریف و روایت می‌شود. در این مجموعه، بازیگران برجسته‌ای از جمله “نیکول کیدمن”، “هیو جکمن”، “برایان براون”، “براندون والترز” و “بن مندلسون” حضور دارند.

این فیلم با یک بودجه بسیار بالغ بر 130 میلیون دلار ساخته شد، که در زمان عرضه آن، هزینه‌ای بزرگ برای یک فیلم در ژانر درام بود. اما متأسفانه، این فیلم توانایی کسب موفقیت چشمگیر در باکس آفیس جهانی را نداشت و فقط با فروش 211 میلیون دلار به پایان رسید.

تریلر Faraway Downs نشان داد که این فیلم با تنظیم مجدد به عنوان یک مجموعه تلویزیونی جدید، ممکن است دروازه‌ای برای ارائه داستان‌های مختلف از زمان‌های مختلف باشد که در گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مورد انتظار را در میان مخاطبان به دست آورند. این اقدام به فیلمسازان اجازه می‌دهد تا داستان‌های خود را با رویکردهای نو و جذابتری ارائه دهند.

تریلر سریال “سراشیبی‌های دور” اعلام کرد که این سریال در تاریخ 26 نوامبر 2023 (5 آذر 1402) به صورت همزمان در جشنواره “SXSW” و نیز بر روی پلتفرم‌های “Hulu” در ایالات متحده، “Star+” در آمریکای لاتین، و “Disney+” در سایر مناطق پخش خواهد شد.

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا