اخبار

فصل چهارم Home Economics به صورت رسمی لغو شد

بعد از سه فصل، برنامه تلویزیونی Home Economics (اقتصاد خانه داری) به صورت رسمی لغو شده است، که باعث ناراحتی طرفداران شده است. برنامه اقتصاد خانه داری داستان سه برادر و خواهر را که در معرض تفاوت‌های اقتصادی هستند روایت می‌کند و با ترکیب شوخی و درام واقعی جهان واقعی را به تصویر می‌کشد. با وجود امیدهایی برای فصل چهارم، شبکه ABC تصمیم به تجدید مجدد برنامه “اقتصاد خانگی” نگرفته و پایان داستان این برنامه را فراهم کرده است.

این برنامه تلویزیونی به کارگردانی مایکل کولتون و جان آبود ساخته شده بود و داستان زندگی خانواده کولتون را به شکل‌هایی کمی عجیب و مضحک روایت می‌کرد. این داستان در مورد سه برادر و خواهر بود، از جمله تام با بازی توفر گریس، که با تفاوت‌های اقتصادی بین آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کردند. این برنامه با ترکیب شوخی و درام واقعی، مبارزات و مشکلات خانوادگی که سال‌هاست بر کولتون تأثیر می‌گذارد، را متعادل می‌کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم و سریال های تینیجری

در حالی که بسیاری از برنامه‌ها در حال آماده شدن برای بازگشت پس از توقف‌های ایجاد شده توسط اعتصاب هستند، برنامه Home Economics دیگر به بازنمی گردد. قبل از این تصمیم، شایعات فراگیری در مورد احتمال فصل جدید برنامه “اقتصاد خانه داری” وجود داشت…

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا