اخبار

جدیدترین جزئیات از بازگشت رضا گلزار به صدا سیما

در چند روز اخیر، بازگشت محمد رضا گلزار به تلویزیون، خبری بسیار پربازتاب را به همراه داشت. اگرچه هنوز صداوسیما به طور رسمی این خبر را تایید نکرده است، اما تعداد زیادی حاشیه و اطلاعات غیررسمی درباره آن منتشر شده است.

یکی از هواداران محمدرضا گلزار یک ویدئو کوتاه را به اشتراک گذاشت که در آن گلزار در حال امضا دادن است. او در این ویدئو به بازگشت خود به صدا و سیما اشاره می کند و اظهار می کند که به زودی یک برنامه سرگرمی مبتنی بر بازی پانتومیم خواهیم داشت که میزبان است و شما می توانید او را در این مسابقه ببینید.

بیشتر بخوانید : محمد رضا فروتن حضرت موسی شد

به نظر می رسد که قرارداد این برنامه توسط جواد فرحانی (تهیه کننده برنامه ستاره ساز) با شبکه سه امضا شده است و برنامه قرار است به صورت نود قسمتی ساخته شود. در ابتدا مطرح شد که این برنامه برای پلتفرم‌های مختلف ارائه شود که در نهایت با صدا و سیما به توافق رسیده است.

اخیراً، محمدرضا گلزار در برنامه “برنده باش”، که اجرای آخر او در صدا و سیما بود، شرکت کرد. این برنامه به دلیل شکایت‌هایی که درباره قمار در این مسابقه وجود داشت و تعطیلی آن، مورد اعتراض قرار گرفته بود. به همین دلیل، گلزار تصمیم گرفت یک مسابقه مشابه به نام “هفت خان” را در شبکه خانگی راه اندازی کند. اما این برنامه از موفقیت زیادی برخوردار نبود.

واکنش معاون سینما به بازگشت رضا گلزار

 

حسن برمهانی، معاون سیما، درباره بازگشت محمدرضا گلزار به تلویزیون اظهار داشت که هنوز تصمیمی قطعی درباره بازگشت برخی از بازیگران گرفته نشده است. او افزود که نمی‌توان همه‌ی چهره‌ها را با یک معیار مورد بررسی قرار داد و در همکاری با صداوسیما، هر فرد را باید به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار داد. در چند ماه اخیر، جامعه به جنگ شناختی و آسیب دیده است و این جنگ آثار خود را بر همه جامعه گذاشته است. لذا تصمیم گیری درباره بازگشت بازیگران باید با دقت و توجه به وضعیت و واقعیت‌های هر فرد صورت پذیرد. به عنوان مثال، در برخی موارد، فردی با شیوه عملکرد منفی و هدف مصلحت‌طلبانه عمل کرده است و پس از مدتی توانسته است که اشتباه خود را درک کند. این نوع رویدادها در سال‌های 88 نیز رخ داده است.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا