اخبار

واکنش جان سینا به بازگشت راک (دواین جانستون) به کشتی کج

نخستین ایونت WWE در دوران پسا وینس مکمن با یک سورپرایز بزرگ برای هواداران همراه بود. در لحظه‌ای که آهنگ دواین “د راک” جانسون در ورزشگاه Ball Arena پخش شد، هواداران به تعجب از صندلی‌هایشان بلند شدند و این واکنش نه تنها یکی از بلندترین پاپ‌ها در تاریخ WWE را به وجود آورد، بلکه همچنین ترشح بی‌پایان تماشاگران به ورود یک سوپراستار بود. بسیاری از هواداران این فوق‌ستاره دنیای کشتی کج و فراتر از آن، مشتاقان بازگشت یک درگیری قدیمی توسط دواین جانسون هستند.

همان گاه که به برند آبی بازگشت، قهرمان مردم با آستین تیوری روبرو شد و به سرعت توانست او را در دست خود مغلوب کند. ابتدا، د راک با اجرای حرکت اسپاین باستر، تیوری را به زمین کوبید و بلافاصله پس از آن از فرصت استفاده کرد و حرکت مشهور خود، یعنی “پیپلز البو” را اجرا کرد. این حرکت باعث شد دهان آستین تیوری مسدود شود و د راک با بازگشت به رینگ WWE در کنار پت مکافی، بازگشت خود را به عنوان یک شخصیت مهم جشن بگیرد.

واکنش جان سینا به بازگشت د راک

بیشتر بخوانید: پخش فصل دوم انیمه spy x family

اما این صحنه، آخرین سگمنت راک در اسمکدان در این هفته نبود. کمی بعد، او در بک استیج با یک چهره آشنا روبرو شد. د راک و جان سینا با یکدیگر روبرو شدند، لبخندی به یکدیگر دادند و یکدیگر را در آغوش گرفتند. این صحنه نمایانگر احترام کاملی از سوی هر دو رقیب سنتی به یکدیگر بود. هواداران WWE با دیدن این صحنه خوشحال شدند و خاطرات درگیری‌های آنها در سال ۲۰۱۲ را به خاطر آوردند. هرچند این سگمنت به خوبی نشان داد که بین این دو فوق‌ستاره تنها احترام و دوستی وجود دارد، برخی هواداران به امید برگزاری یک مسابقه نهایی و تعیین‌کننده بین این دو تشویق می‌کنند.

در هر صورت، این شب بسیار ویژه‌ای برای هواداران بود. شروع شب با بازگشت دواین جانسون را برای آن‌ها خوش‌آمد گفت و در پایان شب، اتحادی بین جان سینا و ای جی استایلز در وسط رینگ شکل گرفت.

حضور ناگهانی راک در اسمکدان این هفته باعث شده است که هواداران تصورهای مختلفی درباره بازی‌های رویایی خود کنند. این حضور به ذهن آنان توجه کرده که آیا د راک ممکن است برای مدت طولانی‌تری در WWE باقی بماند یا حتی تا رسلمنیا. در این میان، داچ مانتل، مدیر سابق WWE، آرزوی خود را برای دیدن یک مصاف بین راک و رومن رینز در رسلمنیا 40 اعلام کرده است.

در گفت‌وگوی اخیرش در برنامه Smack Talk، مانتل اظهار داشت که WWE باید هر کاری کند تا مسابقه‌ای بین د راک و رومن رینز در بزرگترین تمام استیج‌ها برگزار کند. او تاکید کرد که هیچ مسابقه‌ای در حال حاضر نمی‌تواند باشکوه‌تر از این دیدار باشد.

 

 

 

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا