اخبارفیلم

تأخیر اکران فیلم Mission: Impossible 8 تا سال ۲۰۲۵

اکران فیلم Mission: Impossible 8 تا تابستان سال ۲۰۲۵ به تأخیر افتاده و طرفداران باید برای تماشای این فیلم تا آن زمان صبر کنند.

قرار بود که آخرین مأموریت غیرممکن تام کروز در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ به روی پرده سینما ها بیافتد، اما اکنون شرکت پارامونت پیکچرز تصمیم به تأخیر انتشار این فیلم گرفته و اعلام کرده است که مخاطبان نیاز به صبر دارند. اکنون برنامه‌ ریزی شده است که فیلم Mission: Impossible 8 در تاریخ ۲۳ مه سال ۲۰۲۵ (یعنی جمعه ۲ خرداد ۱۴۰۴) به پرده سینما ها برود که معادل یک سال تأخیر نسبت به تاریخ اصلی اکران آن است.

تولید این فیلم همچون بسیاری از پروژه‌ های سینمایی هالیوود، به دلیل اعتصابات نویسندگان و بازیگران دچار وقفه شده و تأخیر یافته است. این مسئله منجر به عقب‌ نشینی در تأخیر اکران فیلم‌ های دیگر نیز گردیده است.

تأخیر اکران فیلم Mission: Impossible 8

عنوان اصلی فیلم ابتدا Dead Reckoning Part Two بود، اما به نظر می‌رسد که این عنوان تغییر خواهد کرد و در آینده نام جدید فیلم Mission: Impossible 8 اعلام خواهد شد. این تأخیر نه تنها فیلم مذکور را تحت تأثیر قرار داده است بلکه تاریخ‌های اکران بسیاری از فیلم‌های مورد انتظار سال‌ های آینده نیز تحت تأثیر اعتصابات مذکور قرار گرفته‌ اند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا