اخبار

فصل دوم انیمه سریالی Castlevania: Nocturne توسط نتفلیکس تمدید شد

سریال انیمه Castlevania: Nocturne (کستلوانیا: نوکتورن) یک سریال تازه از پلتفرم آنلاین نتفلیکس است که برای فصل دوم تمدید شده است.

انیمه سریالی “کسلوانیا: منظره شب” نسخه‌ای فرعی از مجموعه “کسلوانیا: منظره شب” محسوب می‌ شود که داستان آن حدود ۳۰۰ سال پس از اتفاقات انیمه اصلی رقم می‌ خورد. این انیمه داستان آخرین نسل از خاندان بلمونت، یعنی ریچارد را به تصویر می‌ کشد.

انیمیشن سریالی “کسلوانیا: منظره شب” به تازگی در سرویس آنلاین نتفلیکس منتشر شده و توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده است. این اثر توانسته است به جمع ده انیمیشن پربیننده در نتفلیکس بپیوندد و با توجه به این موفقیت، تمدید برای فصل دوم اعلام شده است.

فصل اول انیمیشن سریالی “کسلوانیا: منظره شب” داستان را به یک نقطه تعلیق برساند، که باعث شده تا بینندگان و طرفداران با شوق به ادامه داستان در فصل دوم انتظار بیافتند. کلایو بردلی و کوین کولد، مدیران اجرایی این اثر، برای تولید فصل دوم نیز در دست داشتند.

سم و آدام دیتز که در فصل اول انیمیشن سریالی “کسلوانیا: منظره شب” وظیفه کارگردانی را بر عهده داشتند، همچنان در فصل دوم نیز این وظیفه را انجام خواهند داد. صداپیشه‌ های فصل اول نیز در فصل دوم برای ایفای نقش‌ های کاراکترها حضور خواهند داشت.

مطالب بیشتر: سن مارگو رابیبازیگر فیلم باربی

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا